Esimest korda Knot Wrap rätiku lahti harutamisel alustad Sa imelist teekonda. Kes teab, kuhu see Sind viib? Võimalusi on lõputult. 

Olgu selleks siis lõunasöögi kandmine, juuste katmine, pagasi märgistamine või kingituse kaunistamine, Knot Wrapi saab kasutada aina uuesti ja uuesti, kuhu iganes Sa ka ei läheks. 

See on midagi, mida me kõik armastame, kuid Lushis oleme teadlikud ka paberi kogusest, mis kingituste tegemisel potentsiaalselt raisku läheb. Hämmastaval kombel teatas ajaleht Telegraph 2011. aastal, et ainuüksi Suurbritannias kasutatakse pühade perioodil 227 000 miili pakkepaberit (sellest piisab, et üheksa korda maailmale ring peale teha!). Vaja on elukestvat, korduvkasutatavat, kuid siiski imekaunist alternatiivi pakkepaberile, ja vastuseks võib olla Knot Wrap!

Knot Wrap on lihtsalt kenasti kaunistatud kangatükk, mis kaotab vajaduse ühekordselt kasutatava pakkepaberi või isegi kandekoti järele! Inspireerituna furoshikist, iidsest Jaapani traditsioonist, mis kasutab origamiga sarnaseid tehnikaid, on võimalik mähkida peaaegu kõike, olenemata selle kujust või suurusest. Kui otsid ilusat ja erilist kingitust, siis Knot Wrap on just Sulle mõeldud. Vali kas poes või veebis välja üks või mitu toodet, mis Sulle meeldivad, ja siis vali nende juurde sobiv Knot Wrap rätik. Seejärel on Sul võimalus see kingitus koos Knot Wrapiga õnnelikule kingisaajale anda või ilus rätik hoopis endale jätta. Traditsiooniliselt tagastatakse Jaapanis furoshiki kinkijale ja see on ju küll win-win!

Ja Knot Wrap rätik pole ainult kingituste pakkimiseks! Sellega saab teha veel palju muud. Erinevalt traditsioonilisest pakkepaberist saab Knot Wrapi kasutada mitmel viisil.

Peale selle, et rätikusse saab sisuliselt ükskõik mida mähkida, on sellest stiilsest ja šikist kangast võimalik midagi hoopis teistsugust välja võluda. Näiteks saad mõne lihtsa keeru ja sõlme abil muuta Knot Wrapi käekotiks, puuviljakotiks, mündikotiks. Mõtle sellest kui oma elu kõige moekamast ja kohandatavamast kotist. Või mõtle suuremalt ja laiemalt ning anna Knot Wrapile täiesti uus funktsioon! Muuda see seinakunstiks, tuuleloheks, padjaks, kaisumänguasjaks või isegi lihtsaks, kuid äärmiselt elegantseks salliks. Ükskõik, mida Sa sellega teed, tea lihtsalt, et Knot Wrapi taaskasutamisega annad oma panuse planeedi kaitsmiseks. Nii et tunne ennast hästi ja näe samal ajal ka hea välja. Meie lai valik põnevate kujundustega Knot Wrape on valmistatud Indiast pärit puuvillast, Fukushima puuvillast, käsitsi valitud vintage’ist/vääristatud ja ringlussevõetud PET pudelitest. Lushi 100% orgaanilisest puuvillast Knot Wrapid pärinevad Indiast ja Jaapanist, täpsemalt Fukushimast. Valikust leiad ka suurepäraseid vintage kangaid ja mõned kangad on valmistatud isegi ringlussevõetud plastist joogipudelitest – need sulatatakse kokku ja keerutatakse nagu võluväel niidiks.

Nii et ühine Knot Wrapi revolutsiooniga ja tee kellelegi kingitus, mida ta kunagi ei unusta. Hooajalisi tooteid saab sobitada isegi eriliste pühadekangastega, nii et olgu siis ülestõusmispühad, emadepäev või sõbrapäev, kindlasti leiad valitud kingituse pakkimiseks täiusliku mustriga kanga.

Internetis on palju kasulikke videosid teemal “kuidas sõlmida”, aga võid ka lihtsalt minna oma kohalikku Lushi poodi ja lasta meie sõbralikel töötajatel näidata, kuidas seda tehakse, ja kui oled natuke harjutanud, suudad Sinagi keerutada ja sõlmida kangast nagu tõeline furoshiki meister.

Kuidas sõlmida: Latern
Kuidas sõlmida: Ruutsõlm
Kuidas sõlmida: Üks pudel
Kuidas sõlmida: Sõlmitud raamatuümbris
Kuidas sõlmida: Lipsuga peapael
Kuidas sõlmida: Roos
Kuidas sõlmida: Üks vannipomm
Kuidas sõlmida: Õlakott
Kuidas sõlmida: Ümar kott
Kuidas sõlmida: Üks potsik
Kuidas sõlmida: Kaks pudelit
Kuidas sõlmida: Lõunasöögikarp