Marjane maius

Comfort Zone

Dušipomm

4,00 

Kas tunned end ebakindlalt? Sa ei pea isegi duši all oma mugavustsoonist väljuma. Sukeldu pehmetesse seebivahustesse pilvedesse ja ümbritse ennast musta sõstra absoluudi hubase nostalgiaga. Bergamotiõli lisab rõõmsa särtsaka noodi, samal ajal kui küpressiõli rahustab oma puiduse soojusega.

Dušipommide naatriumalginaadist ja kartulitärklisest valmistatud baas omab imelist võimet nahka rahustada, jättes selle luksuslikult hellitatuks ja siidiseks. Sellest segust piiluvad välja ka tšiiaseemned, mis loovad veega kombineerimisel pehmendava geeli.

Mõnikord vajame kõik mugavustsooni turvalisust ja miks peaks keegi tahtma sellest väljuda, kui see on nii meeldivalt magus? Parim kallistus otse duši all. Tule aga lähemale!

*Limonene, *Linalool, Bergamot Oil (Citrus Aurantium bergamia), Blackcurrant Absolute (Ribes nigrum), Calcium Lactate Gluconate, Chia Seeds (Salvia hispanica), Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Colour 17200, Colour 45410:1, Cream of Tartar (Potassium bitartrate), Cypress Oil (Cupressus sempervirens), Fresh Raspberries (Rubus idaeus), Perfume, Potato Starch (Solanum tuberosum), Propylene Glycol, Sodium Alginate (Algin), Sodium Bicarbonate, Sodium Laureth Sulfate, Water (Aqua)
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

30g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Comfort Zone”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga