Vajuta "värskenda" nuppu

Creme De Menthe

Suuloputustabletid

11,90 

Kasutamine:
Selle tahke suuveega on jäiselt hea hingeõhk käeulatuses. Topeltannus särtsakat mentooli ja metsikut piparmünti ajab sinu maitsemeeled pöördesse, jättes suhu värske ja elava tunde. Täiuslik täiendus sinu suuhooldusrutiinile.
Pista üks tablett suhu ja võta lonks vett. Näri tablett puruks ja loksuta suus ringi. Sülita välja ja loputa. Kihiseva efekti tagamiseks kasuta värskelt. Kui oled ühe võtnud, pane kaas tagasi peale.

Säilitamine:
Pärast ühe tableti välja võtmist pane kaas tagasi peale, et need püsiksid ka liikvel olles värskena. Meie plastpotsikud on laialdaselt ringlussevõetavad – veelgi parem, need kvalifitseeruvad meie “Too tagasi” programmi. Tagasta need Lushi poodi, et saada vastu värske mask. Kohaliku info jaoks klõpsa siin https://www.lush.com/uk/en/a ja otsi “Too tagasi”.

Klassikaline piparmündine suuvesi, mida on mugav kaasa võtta. Mentool paneb sinu maitsemeeled kihelema ja kõik meie suuhooldustoodete sarja pakendid on ringlussevõetavad.

*Limonene, Colour 19140:1, Citric Acid, Colour 42090:2, Colour 77491, Dicalcium Phosphate Anhydrous, Flavour, Glycerine, Malic Acid, Menthol Crystals (Menthol), Peppermint Powder (Mentha piperita), Silica, Sodium Bicarbonate, Sorbitol, Stevia (Stevia Rebaudiana), Synthetic Fluorphlogopit, Tin Oxide, Titanium Dioxide, Wild Mint Oil (Mentha Arvensis), Xylitol
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

50g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Creme De Menthe”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga