Vürtsikas aniisi-koola lööklaine

Boom!

Hambapesutabletid

11,90 

Kasutamine:
Meie kõige tõhusamad valgendavad fluorivabad hambapastatabletid muudavad sinu hambad heledamaks, kui nad seda vajavad. Sellel söehambapastal on vürtsikas, piprane maitse, mis äratab sinu suu üles. Söe ja söögisoodaga koostis on võimas kombinatsioon, mis töötab sügavate pinnaplekkide eemaldamise nimel, et pakkuda valgendavat ja plekke eemaldavat efekti.
Näri tablett katki, harja niiske hambaharjaga. Loputa ja sülita välja, kuni suu on puhas. Kasuta seda plekkide eemaldamiseks ja valgendamiseks osana oma suuhooldusrutiinist, kasuta seda iga päev valgendamiseks, paar korda nädalas helendamiseks või täiendavaks valgenduseks, kui oled liiga palju punast veini ja kohvi joonud.

Säilitamine:
Pane harjamiste vahel kaas tagasi peale, et tabletid püsiksid värsked ja kuivad. Need hambapastatabletid sobivad ideaalselt suu värskendamiseks, kui oled liikvel.
Hambapastatuubide ringlussevõtt võib küll paranemise teel olla, kuid meie plastpotsikud on laialdaselt ringlussevõetavad – veelgi parem, nad kvalifitseeruvad meie “Too tagasi” skeemi. Tagasta need Lushi poodi, et saada vastu värske mask. Kohaliku info jaoks klõpsa siin https://www.lush.com/uk/en/a ja otsi “Too tagasi”.

Need söega hambapastatabletid eemaldavad plekid ja on valgendava toimega. Meie hambapasta pakend on ringlussevõetav ja kogu meie suuhoolduse sari on mugav valik liikuva eluviisiga inimesele.

*Citral, *Limonene, Aniseed Oil (Illicium verum), Benzoin Resinoid (Styrax tonkinensis pierre), Black Pepper Oil (Piper nigrum), Charcoal, Cream of Tartar (Potassium bitartrate), Dicalcium Phosphate Anhydrous, Fine Sea Salt, Flavour, Kaolin, Lauroyl Sarcosine, Organic Ground Chili (Capsicum frutescens), Persian Lime Oil (Citrus aurantifolia), Powdered Gunpowder Tea (Camellia sinensis), Sodium Bicarbonate, Sodium Saccharin, Sorbitol
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

50g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Boom!”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga