Lavendel, kummel ja magneesium - unenäoline tiim.

  • Uus

Deep Sleep

Tahke massaažiõli

13,50 

Magusad unenäod ootavad! Kolmekordne lavendliannus – õite tõmmis, õli ja absoluut – lisab oma panuse rahustavale kummelile ja neroliõlile, julgustades keha ja meeli puhkama, kui und ei tule. Testimisel leidis 81%* toote proovijatest, et nende NHS-i uneskoor paranes pärast neljanädalast massaažiõli kasutamist. Kasuta oma massaažiõli koos Deep Sleep Epsomi soola kuubikuga vanni jaoks, mis annab kahekordse magneesiumidoosi, 5 erinevat lavendliannust ja suunab sind hea ööune teele. Iga magneesiumiga massaažiõli sisaldab 122 mg magneesiumi 5g toote kohta. Lisateabe saamiseks magneesiumi kohta meie toodetes, tutvu selle artikliga. https://www.lush.com/uk/en/a/magnesium-for-the-skin
*põhineb 58 inimese seas läbi viidud uuringul
Kasutamine: Meie Lush Spa terapeudid arvavad, et see massaažiõli sobib ideaalselt enne magamaminekut kasutamiseks. Soojenda tahket massaažiõlitükki käes ja kanna sulanud õli rahustavate massaažitehnikatega kätele, rinnale ja õlgadele, enne kui pidžaamasse poed. Kasu võib olla ka sellest, kui kasutad massaažiõlitükki otse probleemsel piirkonnal, näiteks alaseljal, säärtel või jalalabadel.
Säilitamine: Hoia seda tahket massaažiõli värske ja puhtana kaanega karbis, näiteks ühes meie ovaalsetest karpidest.
Sulamishoiatus: Hoia jahedas, otsese päikesevalguse eest kaitstult. Väga kuuma ilmaga hoia külmkapis, et vältida sulamist.

* Occurs naturally in essential oils, *Benzyl Cinnamate, *Cinnamal, *Coumarin, *Eugenol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Calamine Powder, Chamomile Oil (Anthemis nobilis), Fair Trade Organic Cocoa Butter (Theobroma cacao), Fair Trade Shea Butter (Butyrospermum parkii), Lavender Absolute (Lavandula angustifolia), Lavender Flower Infusion (Lavandula angustifolia), Lavender Oil (Lavandula angustifolia), Magnesium Chloride, Neroli Oil (Citrus Aurantium amara), Organic Cold Pressed Passion Seed Oil (Passiflora edulis), Organic Illipe Butter (Shorea stenoptera), Perfume, Water (Aqua)
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Deep Sleep”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga