Maasikablond heledatele juustele

  • Uus

Vénitien

Henna

25,00 

Kasutamine:
Saad suurepärase, loomuliku välimusega juuksevärvi, mis näib läikivam ja tundub katsudes tervem. See Iraani henna, kummeli, rabarberi ja sennaga maasikablond juuksevärv annab loomulikult blondidele, heledatele või valgetele juustele sooja, päikeselise tooni.

Henna naturaalset juuksevärvi sobib kõige paremini peale kanda sõbra abiga, eriti kui muudad juuksevärvi dramaatilisemalt, kuid saad seda ka ise teha – varu lihtsalt lisaaega. Nüüd saad hennatükke lihtsalt käsitsi katki murda ja henna minutitega üles sulatada, muutes selle valmistamise lihtsamaks. Ära unusta esmalt teha salgutesti veendumaks, et oled tulemusega rahul.
Leia kõik, mida henna pealekandmiseks teadma pead – kliki siin.

See kaunis värv mõjub hästi ka pudeliblondidele juustele, mis peavad pleegitamisest pausi.

Iga hennaklots on loodud nii, et sellest piisaks keskmise pikkusega kuni pikkade juuste jaoks, nii et lühikeste juuste jaoks kulub vähem ja väga pikkade juuste jaoks rohkem.

Säilitamine:
Hoia oma hennat paberpakendis jahedas ja kuivas, kuni oled kasutamiseks valmis. Henna juuksevärvi on kõige parem kasutada värskelt. Pane veega segatud henna ülejäägid oma kodusesse komposti.

Et jätkata ühekordselt kasutatava plasti vähendamist, ei ole sinu hennaga enam kaasas plastist kindaid. Palun kaitse oma käsi usaldusväärsete korduvkasutatavate kummikinnastega.

Meie uus Vénitien henna maasikablond juuksevärv annab heledatele juustele päikesekuldse tooni. Looduslik henna juuksevärv annab sinu juustele läikivama ja tervema välimuse.

*Citral, *Citronellol, *Eugenol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Cassia Obovata Powder (Cassia italica), Chamomile Powder (Matricaria recutita), Clove Bud Oil (Eugenia caryophyllus), Fair Trade Organic Cocoa Butter (Theobroma cacao), Fresh Lemon Juice (Citrus limonum), Glycerine, Hibiscus Flower Powder (Hibiscus sabdariffa), Perfume, Red Henna (Lawsonia inermis), Rhubarb Powder (Rheum palmatum)
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

325g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vénitien”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.