Endale sobiva parfüümi leidmine võib olla keeruline, eriti kui lõhna internetist valida. Lush arvab, et traditsioonilisi parfüümi valimise meetodeid on võimalik kaasaegsemaks muuta. Maailma juhtivad parfüümimajad klassifitseerivad parfüüme sooliselt kas naistele või meestele, ootavad kuulsuste heakskiitu, pudelite kujundus on oluline ja tellivad kalleid mustvalgeid reklaame. Meie arvates võiks keskenduda sellele, mis on pudeli sees.

See tähendab mõlemale sugupoolele sobivaid parfüüme, minimalistlikku pakendit, eetilisi koostisaineid, parima kvaliteediga eeterlikke õlisid ja loomulikult tõeliselt ainulaadseid aroome. Kas vajate abi Lushi parfüümi valimisel? Pole probleemi. Panime kokku nimekirja asjadest, millele mõelda kui olete parfüümi valimas.

Valige koostisosade ja eeterlike õlide järgi

See võib tunduda lihtne, kuid suurepärane viis veebis lõhna valimiseks on valida selle järgi, mida sa juba tead. Nii nagu lemmik dušigeeli, vannipommi või šampooni valimine, on parfüümi valimise üks parimaid viise valida aroomid, mis sulle meeldivad.

Kõik Lushi parfüümid on tehtud kasutades koostisaineid, eeterlikke õlisid ja kui alternatiivid ei ole keskkonnasõbralikud või eetilised, siis ka turvalistest sünteetilistest ainetest nagu seda on muskus, mis pärineb traditsiooniliselt loomadelt.

Eeterlikud õlid on meie parfüümide koostises esiplaanil – kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid õlisid, mille eest kannab hoolt terve osakond.

Igal Lushi parfüümil on veebis oma profiil. Otsige oma läbi aegade lemmik koostisosi, et leida parfüüm, mida te kindlasti armastama hakkate.

Valige meeleolu, mälestuse, sündmuse või emotsiooni järgi

Rohkem kui teised meeled, on lõhnataju seotud mälestustega. Sellepärast toovad teatud lõhnad teid tagasi konkreetsesse kohta või aega. Kui otsite midagi tuttavat, siis valige lõhnad, mis pakuvad teile tuge. Kas kaneel meenutab teile kodu? Kas hariliku astelherne lõhn meenutab teile jalutuskäike looduses? Kas lavendel muudab teid uniseks? Valige need lõhnad, mis meenutavad teile erilisi ajahetki ja viivad tagasi erilistesse hetkedesse, meenutavad erilisi kohti või inimesi.

Kas teil on mõni sündmus tulemas? Mõelge, kuidas soovite end tunda. Me seostame teatud lõhnasid oma emotsioonidega. Kui teate, et soovite end intervjuu ajal enesekindlalt tunda, peol ülemeelikuna tunda, või kui otsite oma pulmadeks meeldejäävat parfüümi, valige eeterlikud õlid, mis panevad teid niimoodi tundma. Üks parfüümipihustus võib olla teie emotsioonide suunamiseks piisav. 

Viimane koostisosa? Sinu nahk.

Ükskõik millise aroomi valite, on parfüüm sama individuaalne kui sina ise. Iga parfüümi piserdus lõhnab erinevatel nahatüüpidel erinevalt tänu erinevate teaduslike asjade kombinatsioonile. Iga inimese nahal on erinev mikrofloora kombinatsioon (head ja terved bakterid, mis tagavad teie naha heaolu), millegi lisamine muudab mikrofloora tasakaalu. Ja kuna kõigi mikrofloora on erinev, lõhnab iga parfüüm nahal pisut erinevalt. Aga see ei ole veel kõik. Mida me sööme, meie geenid, temperatuur, loomulik keha lõhn, ravimid ja stressitase võivad kõik mõjutada parfüümi lõhna – see tähendab, et teie parfüüm võib olenevalt päevast erinevalt lõhnata. Muutused ei pruugi olla märgatavad – tsitrus ei lõhna nagu karamell ja šokolaad nagu tüümianiõli, kuid sellest piisab, et iga parfüümi lõhn muutub teie jaoks ainulaadseks, teatud mõttes (või peaks siin kasutama sõna lõhnad) on teie naha lõplikuks õidepuhkejaks iga ostetud parfüümi puhul.

Kellelegi teisele parfüümi valimine

Kellegi jaoks parfüümi kingituseks valimine võib olla keeruline, kuid Lushi lõhna puhul võite olla kindel, et ostate midagi tähenduslikku, olenemata lõhnast.

Vaadates parfüümide kataloogi võib olla keeruline leida see „õige“, kuid enne kui otsustate karbi šokolaadide kasuks, anname ülevaate mõnedest lihtsatest toimingutest valiku kergemaks tegemiseks. Parfüüm on personaalne kingitus, mis näitab, et oled kingituse valimisega vaeva näinud.

Enne veebisaidile või poodi sisenemist mõelge kingisaajale. Loodusesõbrad ja mere armastajad võivad eelistada värskemaid lõhnu, samas kui inimesed, kelle meelistegevuseks on kodus kokkamine, võivad eelistada magusamaid ja tröösti pakkuvamaid lõhnu. Esmapilgul võib tunduda hirmuäratav, et parfüümid erinevad inimeselt inimesele nii palju, aga nende katsetamine lõhnapaberil peaks andma selgema pildi tipu-, südame- ja baasnootidest. Kui teil on endiselt raskusi otsustamisega, siis valige Lushi kõige populaarsemate lõhnade hulgast. Näiteks Karma, vürtsikas segu tsitrusest ja patšulist või Vanillary, trööstiv vanilje ja tonka oa aroom. 

Olenemata sellest, mille kasuks valiku teete, võite kindlad olla, et Lushi parfüümid sisaldavad kõrgekvaliteetseid eeterlikke õlisid, mis tähendab seda, et tegemist ei ole pelgalt kingitusega erilisele inimesele, vaid samuti kingitusega tuleviku jaoks.

Otstarve

See tundub iseenesestmõistetav, et kui otsite parfüümi, siis mõelge, millal seda vajate. Kui soovite parfüümi käekotti või käsipagasisse, siis valige tahke parfüüm. Seda on lihtne transportida ning see pakub intensiivset ja kauakestvat lõhna, kui olete väljas.

Kas soovite eeterlike õlide ergutust, mida saaksite kasutada iga päev, või soovite oma voodipesule parfüümi, mis aitaks paremini magada? Kehaspreid saab pihustada siis, kui soovite.

Otsite lõhna eriliseks sündmuseks või kingituseks – valige vedel parfüüm. Luksuslike eeterlike õlidega rikkalikud ja eksklusiivsed kombinatsioonid on täiuslikuks kingituseks või mälestuste loojaks.

Kui ostate Lushi parfüümi, ei pea te muretsema selle pärast, kust lõhnaõli pärineb. Oleme seda teie eest teinud. Võite olla kindel, et iga lõhna koostisosa on vastutustundlikult hangitud ja seda pole kunagi loomade peal katsetatud. Osta Lushi parfüüm siit.

Autorid: Amy Shepherd ja Annabelle Letten