Meeliülendav magus tsitruseline duo

The Flying Carrot

Vannipomm

8,90 

Pane vannivesi jooksma ja lase lendaval porgandil vees maanduda, et nautida tsitruselõhnalist seiklust.

Kasutamine: Vannilugude ja -seikluste jaoks lenda koos minuga! Unista, uuri ja avasta! Lase see kirgastav tsitruseline lendur vette, et veeta koos temaga üks meeliülendav lihavõttepühavann.

Säilitamine:
Hoia jahedas ja kuivas, kuni oled valmis lendu tõusma.

Kas teadsid?
Rohkem kui 25 aastat tagasi leiutasime just meie vannipommi. Meie kihisevad karbonaadikaunitarid kingivad sulle erilise võimaluse aroomiteraapiaks, mis on ühendatud mõnusa kümblusega. Kõik need positiivsed omadused ja lisaks veel pakendivaba…

Valmistu lendu tõusma koos meie julge seiklejaga. Sukeldu meeliülendavatesse tsitrusevetesse koos lihavõttekingitusega, mis toob endaga kaasa lõbu ja fantaasiat.

NB! Mitte kasutada ülevärvitud vannis! Tootja ei vastuta võimalike kahjude eest.

*Citral, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Carrot Powder (Daucus carota sativa), Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Colour 15985:1, Colour 19140:1, Colour 42090:2, Colour 47005, Colour 47005:1, Cream of Tartar (Potassium bitartrate), Dipropylene Glycol, Lemon Myrtle Oil (Backhousia citriodora), Perfume, Popping Candy, Rosewood Oil (Aniba rosaeodora), Sicilian Lemon Oil (Citrus limonum), Sodium Bicarbonate, Sodium Coco Sulfate, Water (Aqua)
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “The Flying Carrot”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.