Lõdvestu vikerkaareunistustesse

  • Uus

Snowman Dreaming

Vannipomm

6,50 

Lõõgastu, samal ajal kui see jõuluvannipomm üle vannivee libiseb, jättes endast maha õrnalt lõhnava vikerkaareraja. Maga sügavalt ja näe ilusaid unenägusid seedripuu ja lavendli pilves.

Kasutamine: Pane vannivesi jooksma. Kui vann on täis, roni sisse ja aseta see vette. Lõdvestu ja jälgi, kuidas see kihiseb.

Säilitamine: Hoia jahedas ja kuivas, kuni oled pikaks lõõgastavaks plastivabaks kümbluseks valmis.

Kas teadsid?
Rohkem kui 25 aastat tagasi leiutasime just meie vannipommi. Meie kihisevad karbonaadikaunitarid kingivad sulle erilise võimaluse aroomiteraapiaks, mis on ühendatud mõnusa kümblusega. Kõik need positiivsed omadused ja lisaks veel pakendivaba…

*Linalool, Cedarwood Oil (Cupressus funebris), Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Colour 15850:1, Colour 17200, Colour 42090, Colour 42090:2, Colour 45410, Colour 45410:1, Colour 45410:2, Colour 47005:1, Colour 77491, Colour 77499, Cornstarch (Zea mays), Cream of Tartar (Potassium bitartrate), Dipropylene Glycol, Lavender Oil (Lavandula angustifolia), Perfume, Propylene Glycol, Sodium Bicarbonate, Sodium Coco Sulfate, Synthetic Fluorphlogopite, Talc, Tin Oxide, Titanium Dioxide, Water (Aqua)
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

100g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Snowman Dreaming”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.