Iha lopsaka luksuse järele

Luxe

Vannipomm

8,90 

Pane vannivesi jooksma ja viska sisse see võrgutav jasmiini, vanilli ja sandlipuu kokteil. A-vitamiinirikka sarap-kühmtäpiku õli lisab niisutust, mille kasu ulatub vannitamisest kaugemale.

Kasutamine:
Pane vannivesi jooksma ja viska sisse see võrgutav jasmiini, vanilli ja sandlipuu kokteil. A-vitamiinirikkal ja niisutaval sarap-kühmtäpiku õlil on eelised, mis ulatuvad selle luksusliku vannipommiga kümblemisest kaugemalegi.

Säilitamine:
Hoia jahedas ja kuivas, kuni oled valmis ülimaks vanniluksuseks.

Kas teadsid?
Rohkem kui 25 aastat tagasi leiutasime just meie vannipommi. Meie kihisevad karbonaadikaunitarid kingivad sulle erilise võimaluse aroomiteraapiaks, mis on ühendatud mõnusa kümblusega. Kõik need positiivsed omadused ja lisaks veel pakendivaba…

NB! Mitte kasutada ülevärvitud vannis! Tootja ei vastuta võimalike kahjude eest.

*Citronellol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Cold Pressed Bakuchi Oil (Psoralea corylifolia), Colour 15850:1, Colour 17200, Colour 19140:1, Colour 42090, Colour 42090:2, Colour 45410:2, Colour 77266, Colour 77491, Colour 77499, Cornstarch (Zea mays), Cream of Tartar (Potassium bitartrate), Jasmine Absolute (Jasminum grandiflorum), Perfume, Propylene Glycol, Rose Absolute (Rosa damascena), Sandalwood Oil (Santalum austro-caledonicum vieill), Silica, Sodium Bicarbonate, Sodium Coco Sulfate, Synthetic Fluorphlogopite, Talc, Tin Oxide, Titanium Dioxide, Vanilla Absolute (Vanilla planifolia), Water (Aqua), Ylang Ylang Oil (Cananga odorata)
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

180g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Luxe”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.