Raputa ja kuulata kellahelinat!

Jingle Bells

Vannipomm

7,50 

Meie traditsiooniline jõululemmik on tagasi uue tsitruselise lõhnaga (kas meenub Baked Alaska?). Viska vanni ja vabasta erksavärviline vannikunst piimjas, nahka pehmendavas vees.

Kasutamine:
Pane vannivesi jooksma. Kui vann on täis, roni sisse, raputa oma aisakella ja viska see vette. Nõjatu tahapoole, lõõgastu ja vaata, kuidas vesi lillakaks muutub.

Säilitamine:
Hoia kuivas ja jahedas, kuni vajad turgutust.

Kas teadsid?
Rohkem kui 25 aastat tagasi leiutasime just meie vannipommi. Meie kihisevad karbonaadikaunitarid kingivad sulle erilise võimaluse aroomiteraapiaks, mis on ühendatud mõnusa kümblusega. Kõik need positiivsed omadused ja lisaks veel pakendivaba…

*Citronellol, *Geraniol, *Hydroxycitronellal, *Limonene, *Linalool, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Brazilian Orange Oil (Citrus sinensis), Citric Acid, Coarse Sea Salt, Cocamidopropyl Betaine, Colour 14700, Colour 42090, Colour 45410:1, Dipropylene Glycol, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Hexyl Cinnamal, Patchouli Oil (Pogostemon cablin), Perfume, Propylene Glycol, Rice Starch (Oryza sativa), Sodium Bicarbonate, Titanium Dioxide, Water (Aqua)
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Jingle Bells”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.