Kas tahad mõneks ajaks aja maha võtta?

Spinning Plates

Mullispinner

9,50 

Kui elu kihutab sinust peadpööritava kiirusega mööda, kui sul on rohkem kohustusi kui sa žongleerida jõuad ja on oht, et plahvatad järgmise inimese peale, kes sinu poole vaatab, on see toode just sinule mõeldud. Võta vabalt ja ära tee midagi – sul on meie luba. Ja mitte millegi tegemiseks pole paremat kohta kui vann, mis täitub Preissi heinpuu õli, pomerantsiõie ja sidrunheinaga ning võtab endale päikeseloojangu värvi. Keeruta seda mullispinnerit veidi aega kraani all, et vallandada puidulõhnaliste mullide voog, heida riided seljast, lase end vabaks ja mõtle välja, mis on see probleem, mida sa üritad mõttetute tööde, kohustuste ja stressi alla mattudes vältida.

Tee graafik tühjaks, lase vaim vabaks ja ära tee midagi, kuni oled valmis sellega silmitsi seisma. Seejärel korja oma kohustused uuesti üles ja žongleeri nendega nagu tõeline ekspert.

*Citral, *Hydroxycitronellal, *Limonene, *Linalool, Colour 15510, Colour 19140, Colour 47005, Cream of Tartar (Potassium bitartrate), Fire Tree Oil (Xanthorrhoea preissii), Glycerine, Lauryl Betaine, Lemon Myrtle Oil (Backhousia citriodora), Lemongrass Oil (Cymbopogon citratus), Orange Flower Absolute (Citrus Aurantium amara), Perfume, Sodium Carbonate, Sodium Laureth Sulfate
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

75g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Spinning Plates”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga