Mõnusad mullid...

I’m Forever Blowing Bubbles

Korduvkasutatav vannivaht

9,50 

Kes ei armastaks mulle? Pane vannivesi jooksma, hüppa sisse ja lõbutse väheke. Keeruta ja tõmba seda korduvkasutatavat vannivahtu vahu tekitamiseks läbi vee, seejärel lõbutse natuke ja puhu tsitruselõhnalisi mulle! Lase greibiõlil ja Sitsiilia sidruniõlil amokki joosta, levitades rõõmu ja õnnetunnet, samal ajal kui laimiõli tekitab kerge ja muretu tunde. Mullide puhumine pole ainult lastele mõeldud, kui sul on mullikepike ja veidi vett, on sul ka mullid! Haara oma lemmikkruus või -kann, täida see veega, keeruta kepikest vees ringi ja puhu! Ei mingit plasti, ei mingeid jäätmeid, ei mingeid muresid.
Keeruta ja tõmba seda korduvkasutatavat vannivahtu vahu tekitamiseks läbi vee, seejärel lõbutse natuke ja puhu nii palju mulle kui jaksad.

*Citral, *Limonene, Colour 42090:2, Colour 59040, Cream of Tartar (Potassium bitartrate), Glycerine, Grapefruit Oil (Citrus paradisi), Lauryl Betaine, Lime Oil (Citrus aurantifolia), Perfume, Sicilian Lemon Oil (Citrus limonum), Sodium Carbonate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

100g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “I’m Forever Blowing Bubbles”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga