Üks suur hüpe inimkonna jaoks

Pan Galactic Gargle

Suuloputustabletid

10,90 

Sellel planeedil on – või pigem oli – probleem: enamik olemasolevatest suuvee variantidest oli üsna igav ja seda juba mõnda aega. Turul oli täitmiseks suures osas läbi uurimata ruum ja ainus viis selle täitmiseks oli otsida inspiratsiooni laiemast, suures osas uurimata ruumist Maa ümber. Sidruniõli pakub suule võimsat värskendust, kiniin peidab endas samasugust suud vett jooksma panevat maitset nagu on toonikul, aniis ja kõvasti kihinat annavad sinu suule unustamatu kogemuse. Kui sa ei ole hetkel meie väikese sinise planeedi ahvist põlvnevate asukatega hõivatud, on see galaktikatevaheline kogemus proovimist väärt.

Pärast hammaste harjamist pane üks tablett suhu ja võta lonks vett, et see lahustuma hakkaks. Näri katki, loksuta suus ringi ja sülita välja. Neid saab kasutada kogu päeva vältel, kui tahad vahepeal suud värskendada.

Suuvee kasutamine peaks olema suuhügieeni viimane etapp nii hommikul kui ka õhtul. Seda ei tohiks kasutada harjamise või hambaniidi asendajana. Väldi söömist või joomist pool tundi pärast suuvee kasutamist, et täit efekti saada.

*Citral, *Limonene, *Linalool, Aniseed Oil (Illicium verum), Citric Acid, Dicalcium Phosphate Anhydrous, Flavour, Gardenia Extract (Gardenia jasminoides), Glycerine, Lemon Oil (Citrus limonum), Malic Acid, Menthol Crystals (Menthol), Quinine, Silica, Sodium Bicarbonate, Sorbitol, Stevia (Stevia Rebaudiana), Xylitol
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

45g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pan Galactic Gargle”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga