Jääeg on tulemas

Crème de Menthe

Suuloputustabletid

10,90 

Ära piparda ja naudi jäiselt värsket hingeõhku. Tegelikult on see sul otse keele peal. Võta kahekordne annus münti ja naudi joovastavalt jahutavat jäist värskust. Õunhape meelitab mahlase maitsega ja suurendab piparmündiõli vürtsikat nüanssi. Mitte loksutada, mitte segada: tarbi seda puhtalt ja jäiselt.

Pärast hammaste harjamist pane üks tablett suhu ja võta lonks vett, et see lahustuma hakkaks. Näri katki, loksuta suus ringi ja sülita välja. Neid saab kasutada kogu päeva vältel, kui tahad vahepeal suud värskendada.

Suuvee kasutamine peaks olema suuhügieeni viimane etapp nii hommikul kui ka õhtul. Seda ei tohiks kasutada harjamise või hambaniidi asendajana. Väldi söömist või joomist pool tundi pärast suuvee kasutamist, et täit efekti saada.

*Limonene, Citric Acid, Colour 19140:1, Colour 42090:2, Colour 77491, Dicalcium Phosphate Anhydrous, Flavour, Glycerine, Malic Acid, Menthol Crystals (Menthol), Peppermint Oil (Mentha Arvensis), Peppermint Powder (Mentha piperita), Silica, Sodium Bicarbonate, Sorbitol, Stevia (Stevia Rebaudiana), Synthetic Fluorphlogopite, Tin Oxide, Titanium Dioxide, Xylitol
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

45g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Crème de Menthe”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga