Kurgi ja teepuu kuristus

Cool

Suuloputustabletid

10,90 

Kasutamine: Inspireeritud Khoomei kunstist (teatud tüüpi Mongoolia kõrilaulust). Hoia end cool’ina nende rahustavate ja stimuleerivate suuloputustablettide abil. Rahustav ekstra neitsikookosõli ja jahutav kurgiekstrakt harmoneeruvad puhastava meresoola ning imeravimina tuntud teepuuõliga. Pärast hammaste harjamist pane üks tablett suhu ja võta lonks vett, et see lahustuma hakkaks. Vabasta mahlase meloni ja hapuka õuna maitsed. Näri katki, loksuta suus ringi ja sülita välja. Tee endale kummardus.

Säilitamine: Kasutuste vahepeal hoia kraanikausi juures käeulatuses või võta endaga kaasa laia maailma. Hoia kork peal, et niiskus sisse ei pääseks. Kui kõik tabletid on otsas, saab pudeli ja korgi taas ringlusse saata!

*Citral, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Citric Acid, Cucumber Extract (Cucumis sativus), Dicalcium Phosphate Anhydrous, Extra Virgin Coconut Oil (Cocos nucifera), Fine Sea Salt, Flavour, Glycerine, Lemongrass Oil (Cymbopogon citratus), Malic Acid, Menthol Crystals (Menthol), Silica, Sodium Bicarbonate, Sorbitol, Spearmint Oil (Mentha spicata), Stevia (Stevia Rebaudiana), Tea Tree Oil (Melaleuca alternifolia), Xylitol
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

45g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Cool”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga