Pese hirm suust välja

Brave

Suuloputustabletid

10,90 

Kui panused on kõrged, kuid sina ei saa silpigi suust välja, kui suu on kuiv, aga peopesad higistavad – ära hoia keelt hammaste taga; pese hirm suust välja selle tuliselt värske tableti abil. Kui elu hakkab raskeks muutuma, võta intensiivsus omaks: vürtsika antibakteriaalse nelgi koor, mida on ajast aega Hiinas näritud, et vaprust esile kutsuda ja hingeõhku värskendada; jääkülma, antibakteriaalse mentooli ja kõige särtsakama Brasiilia apelsini vastuoluline kooslus… Raske on leida midagi intensiivsemat. Saa meelerahu tagasi ja mine täiskäigul edasi, pestes kahtluse ja otsustamatuse suust välja.
Hoia need särtsakalt värsked suuloputustabletid käepärast, et saaksid iga kell võtta väikese julgusedoosi. Näri katki, võta lonks vett, et segu suus kihisema hakkaks ja sülita seejärel välja, astudes kartmatult uuele päevale vastu. Räägi vabalt, tegutse julgelt; jää endale kindlaks. Armastada mängu on üks asi, aga parim on elada kunsti armastades.

*Cinnamal, *Citral, *Eugenol, *Limonene, *Linalool, Brazilian Orange Oil (Citrus sinensis), Cinnamyl Alcohol, Citric Acid, Clove Bud Oil (Eugenia caryophyllus), Colour 15510, Dicalcium Phosphate Anhydrous, Flavour, Glycerine, Malic Acid, Menthol Crystals (Menthol), Silica, Sodium Bicarbonate, Sorbitol, Stevia (Stevia Rebaudiana), Tangerine Oil (Citrus reticulata), Xylitol
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

45g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Brave”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga