Totaalselt klaar

  • 100% Looduslik

Tea Totaler

Paljas puhastav palsam

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Hoia nahk klaari, rahuliku ja tasakaalustatuna selle töökate õlide segu abil, mille hulka kuulub ka kastoorõli, mis teeb koostööd naha loomuliku rasutootmisega, et sinu jume püsiks rõõmus ja tervislik. Oleme siia lisanud ka hulgaliselt kasulikke taimseid antibakteriaalseid aineid, sealhulgas teepuud, salveid ja rosmariini, kindlustamaks, et sinu nahk on klaar ja rahul. Sulata sõrmede vahel ja masseeri nahale, või lihtsalt hõõru tahke tükiga üle näo, seejärel pühi niiske näopesulapiga maha. Boonusena aktiveerib vesi toniseeriva faasi, mille käigus nõiapuu, allikavesi ja käsitsikorjatud meresool klaaristavad ning niisutavad kergelt.
Sulamishoiatus: see toode on valmistatud koostisosadest, mis võimaldavad sellel kehatemperatuuril pehmeneda. Kuuma ilmaga võib see ära sulada. Probleemide korral võta ühendust klienditeenindusega.

*Citral, *Limonene, Benzoin Resinoid (Styrax tonkinensis pierre), Castor Oil (Ricinus communis), Hand Harvested Sea Salt, Illipe Butter (Shorea stenoptera), Japan Wax (Rhus succedanea), Lemongrass Oil (Cymbopogon flexuosus), Rosemary Oil (Rosmarinus officinalis), Safflower Oil (Carthamus tinctorius), Sage Oil (Salvia officinalis), Spring Water, Sunflower Wax (Helianthus annuus), Tea Tree Oil (Melaleuca alternifolia), Thyme Oil (Thymus zygis), Witch Hazel Extract (Hamamelis virginiana)
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

15g, 35g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tea Totaler”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.