Eksootiline tsitrusene energiseerija

  • 100% Looduslik

Each Peach (And Two’s A Pair)

Tahke massaažiõli

10,90 

Selle massaažika lõhna jaoks oleme kombineerinud nii palju ilusaid tujutõstvaid tsitruseõlisid, kui vähegi võimalik: laim, magus apelsin, mandariin ja greip muudavad meele selgeks ja süstivad sinusse energiat. Meie kakaovõi baas on gaseeritud, võimaldades sellel kergesti üle naha libiseda. Hoia tükikest käte vahel ja libista üle naha. Kasuta hommikul, kui tahad end pärast ärkamist värskendada ja päevaks valmis seada.
Sulamishoiatus: see toode on valmistatud koostisosadest, mis võimaldavad sellel kehatemperatuuril pehmeneda. Kuuma ilmaga võib see ära sulada. Probleemide korral võta ühendust klienditeenindusega.

*Citral, *Citronellol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Avocado Butter (Persea gratissima), Fair Trade Organic Cocoa Butter (Theobroma cacao), Fair Trade Shea Butter (Butyrospermum parkii), Grapefruit Oil (Citrus paradisi), Lime Oil (Citrus aurantifolia), Mango Butter (Mangifera indica), Perfume, Safflower Petals (Carthamus tinctorius), Sicilian Red Mandarin Oil (Citrus nobilis), Sweet Wild Orange Oil (Citrus sinensis)
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

50g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Each Peach (And Two’s A Pair)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.