Apelsinikoorevaha on vahva

  • 100% Looduslik
  • Uus

Repeat

Jalakreem

Kastoorõli niisutab kõva nahka ja küünenahkasid, glütseriin lukustab niiskuse naha sisse ja apelsinikoorevaha katab ning kaitseb. Kanna peale, hõõru sisse, korda. Nii tihti kui vaja, päeval või öösel.

Kasutamine:
Kanna varbaküüntele, lõhenenud kandadele ja muudele kuivadele piirkondadele. Korda seda, kuni kuivus on kadunud. See ei võta kaua, sest kastoorõli niisutab nahka ja küünenahkasid, glütseriin lukustab niiskuse naha sisse ning pehmendav apelsinikoorevaha poputab sind enda erilise kaitsevõimega.
*Citral, *Limonene, *Linalool, Candelilla Wax (Euphorbia cerifera), Glycerine, Orange Peel Wax (Citrus Aurantium dulcis), Organic Blood Orange Oil (Citrus sinensis), Organic Castor Oil (Ricinus communis), Organic Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Paprika Oleoresin (Capsicum annuum), Sunflower Wax (Helianthus annuus), Tagetes Oil (Tagetes minuta)
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

50g

1 arvustus tootele Repeat

  1. Anna (toote omanik)

    Super lahe salv. Õhtul kannad jalgadele ja jalad sokkide sisse- hommikul mõnus pehme nahk. Selle lõhn lihtsalt lemmik, kahju et pole muid tooteid selle lõhnaga.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.