Kirkast vasest vürtsikate punaste toonideni

  • Uus

Rouge

Henna

25,00 

Kasutamine:
Meie uue valemiga henna juuksevärvid on värskendatud parema katvuse ja rikkalikumate punaste toonide saavutamiseks. Saad suurepärase, loomuliku välimusega juuksevärvi, mis näib läikivam ja tundub katsudes tervem. Parim Iraani henna kohtub hibiski ja sidruniga, et kinkida heledatele juustele elav vasevarjund või lisada tumedamatele juustele vürtsikaid punaseid toone.

Henna naturaalset juuksevärvi sobib kõige paremini peale kanda sõbra abiga, eriti kui muudad juuksevärvi dramaatilisemalt, kuid saad seda ka ise teha – varu lihtsalt lisaaega. Nüüd saad hennatükke lihtsalt käsitsi katki murda ja henna minutitega üles sulatada, muutes selle valmistamise lihtsamaks. Ära unusta esmalt teha salgutesti veendumaks, et oled tulemusega rahul.
Leia kõik, mida henna pealekandmiseks teadma pead – kliki siin.

Meie Rouge henna punane juuksevärv on ka oluline alustoon, kui soovid Bruni, Marron’i või Noir’i kanda blondidele, heledatele või hallidele juustele. Kanna lihtsalt Rouge’i juustele, järgides kasutusjuhendit, ja kui juuksed on kuivanud, kanna peale valitud toon.

Iga hennaklots on loodud nii, et sellest piisaks keskmise pikkusega kuni pikkade juuste jaoks, nii et lühikeste juuste jaoks kulub vähem ja väga pikkade juuste jaoks rohkem.

Säilitamine:
Hoia oma hennat paberpakendis jahedas ja kuivas, kuni oled kasutamiseks valmis. Hennat on kõige parem kasutada värskelt. Pane veega segatud henna ülejäägid oma kodusesse komposti.

Et jätkata ühekordselt kasutatava plasti vähendamist, ei ole sinu hennaga enam kaasas plastist kindaid. Palun kaitse oma käsi usaldusväärsete korduvkasutatavate kummikinnastega.

Meie Rouge henna juuksevärv annab tumedatele juustele vasekarva või punaka tooni. See naturaalne henna juuksevärv on püsivärv, mis tuhmub ja mida saab uuesti peale kanda.

*Citral, *Citronellol, *Eugenol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Clove Bud Oil (Eugenia caryophyllus), Fair Trade Organic Cocoa Butter (Theobroma cacao), Fresh Lemon Juice (Citrus limonum), Glycerine, Hibiscus Flower Powder (Hibiscus sabdariffa), Perfume, Red Henna (Lawsonia inermis), Rosemary Powder (Rosmarinus officinalis)
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

325g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rouge”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.