Tõuse leekidest nagu fööniks

  • 100% Looduslik
  • Best seller

Caca Rouge

Henna

19,50 

Värvi juuksed uhkusega punaseks. Tulised toonid lõõmavad sinu naturaalse juuksevärvi taustal, valides välja heledamad toonid ja tuues neid rohkem esile. Tõuse tuhast erksate punaste toonide ja pehmete läikivate lokkidega. Et Rouge’i tõeliselt särama panna, otsi mõni päikeseline koht ja lase päikesevalgusel oma juustel tantsida.
Punane henna lisab kohevust ja sära, hooldades samas sügavuti. Õiglase kaubanduse orgaaniline kakaovõi pehmendab õrnalt, andes sulle sulnid siidised salgud. Henna värv areneb igal peal erinevalt, sõltuvalt sinu juuste ainulaadsetest toonidest, luues sulle oma isikliku tooni.
See naturaalne juuksevärv katab iga üksiku juuksesalgu nagu lakk, lisades täiendava kaitsekihi ja läike. Kuna see on ohutu ja juustele kasulik hooldus, võid hennat kasutada nii tihti kui soovid.

Henna kasutusjuhend

 

Enne kasutamist proovi toodet väikese juuksesalgu peal. Riivi (või tükelda noaga) proovitükk, lisa kuuma vett ja sega, et saavutada hapukoorele sarnanev konsistents. Määri segu kummikindaid kasutades juuksesalgule ja jäta juustesse 2-ks tunniks. Seejärel loputa ja kuivata juuksed. Kui värv vastab soovitule, kasuta hennat kogu pea värvimiseks. Mõned kliendid on küsinud, kas meie juuksevärve võib kasutada varem sünteetiliste värvidega värvitud juustel. Eelnevad keemilised töötlused mõjutavad lõpptulemust, eriti juhul, kui on tegemist blondeeritud juustega või ka juustega, mida on pleegitanud päike. Juuksesalgu-test on sellistel juhtudel eriti oluline. Henna jätkab oma toimet 2 tunni jooksul pärast mahapesemist, nii et lõpptulemuse nägemiseks oota need 2 tundi ära. Hallikad juuksed muutuvad erepunaseks tumedamate juuste taustal. Kui oled üle 40% ulatuses hall, ole valmis väga eredaks tulemuseks ning testi toodet kindlasti ka hallidel juustel.

 

Vajalikud vahendid:

1 paar kummikindaid

1 suur juuksenõel juuste kinnipanemiseks

1 kamm

toidukile

tumedad käterätikud

kuumuskindel kauss või nn. bain-marie

ajalehed põrandale

 

NB: Iga juhuslik pritse tuleks katmata pindadelt otsekohe eemaldada.

 

Meetod:

Haki või riivi vajalik kogus hennat väiksemateks tükkideks ning sega see kausis kuuma veega seni, kuni segu on vahukoore paksune. Aseta kauss teise suuremasse kaussi, milles on kuum vesi, mis hoiab hennasegu soojana. Soojus on oluline – soe henna hakkab juustele paremini peale.

Kandes kummikindaid pane hennat kuivadele juustele, salk salgu kaupa, alustades kuklast. Kõigepealt pane hennat juuksejuurtele ja seejärel otstele. Siis mässi juuksed toidukile sisse, et saada punasem toon või jäta katmata, et saada pruunikam toon. Jäta henna juustesse kaheks tunniks. Loputa henna maha sooja veega, vajadusel kasuta šampooni ja palsamit.

Kui sulle tulemus ei meeldi, ära proovi juukseid valgendada, kuna see avab juuste kutiikulid ja nii läheb henna veel sügavamale juuste sisse, mistõttu on seda raskem eemaldada. Henna võib vähendada keemilist lokki, st. kui tahad hennaga värvitud keemilisi lokke, lase lokid enne teha. Sügavamaid toone saad, kui kasutad hennat mitu korda järjest.

Soovitame hennaga juukseid värvida 4-5 nädala tagant, et tagada ühtlane püsiv tulemus.

 

*Citral, *Citronellol, *Eugenol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Clove Bud Oil (Eugenia caryophyllus), Fair Trade Organic Cocoa Butter (Theobroma cacao), Fresh Organic Lemon Juice (Citrus limonum), Perfume, Powdered Rosemary (Rosmarinus officinalis), Red Henna (Lawsonia inermis)
Looduslikud koostisosad
Ohutu sünteetika

*esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Me ei testi oma valmistooteid loomadel. Ostame ka ainult koostisosade tarnijatelt, kes ei tee loomkatseid.

Lisainfo

Maht

325g, 325g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Caca Rouge”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.